Banese ne Bregun e Diellit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.SH "Orchidee" Sot 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

43 000 EUR   50 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40 m2
Për vendbanimin: Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet afer ambulances, posedon 40m2 - kati IV.
E mobiluar dhe e renovuar komplet.


Cmimi 43.000 euro

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim