Banese ne Dardani mbi Kurriz

Shitet nga: Leorat 28 Pri 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 87 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen prej 87m2 ne lagjen ne dardani mbi kurriz.
kati i 8 lifi punon 24 ore
- banesa posedon
- Dhom te pritjes me trepezari
- Kuzhin
- Sallon
- dhome gjumi
-1 banjo
-1 wc
-1 shpajz
-1 ballkon
qmimi qmimi 1000 euro i diskutushem

Ndrrim i mundshem me 2 banesa ne lagjen Mati 1 , Breg te Diellit , Kalabri ish Emshir,
si dhe marrim edhe tok ne kompenzim.
Mund te kontaktoni ne nr 044/551677 ose 044/251017


Truall, troje , banes , shpi , shtepi ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim