Banese ne Dardani

Shitet nga: Banesa 15 Shk 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 51 m2
Komuna: Prishtinë
-Shitet banesa ne lagjen Dardania Prishtine *te bashkesia e trete lokale), banesa eshte ne katin e pare me pamje na jugu (parkingu ne dardani), te interesuaruit mund te lajmrohen ne telefon 044 672746 dhe 049791876 nga ora 10:00 deri ne 16:00.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim