Banese ne Dardani

Shitet nga: Banesa 25 Gsh 23:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Banese ne Dardani perballe Viva marketit, kati i dyte. Jane dy dhoma gjumi, salloni, terpezaria, kuzhina, dy banjo, shpajzi, dhe cdo dhome e ka ballkonin e vete. Eshte edhe podrumi 25 m ne dokumenta.
E-mail ose telefon (viber).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim