Banese ne Dragodan

Shitet nga: Idriz 24 Nën 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne Dragodan mbrapa ministris se shendestsis qmimi i volitshem boj ndrrim me ndonje vetur . foto nuk kam po esht shum e mir dhe funksione
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim