Banese ne Dragodan

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.SH "Orchidee" Sot 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 77 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet afer Komunes se Re (ndertues Tregtia), posedon 77m2 - me dy dhoma gjumi dhe dy banjo, kati IV.


Cmimi 1000 euro/m2 ( plus mobiljet 4000 euro)

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim