Banese ne Fushë Kosovë 57m2

Shitet nga: lirza Sot 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

27 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 57 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa posedon:
1 sallon me kuzhinë
1 dhomë gjumi
1 ballkon
1 banjo
banesa gjendet ne rrugen besa besë ne katin e 8
27000euro pa mobile
banesa posedon dhe nxemje me rrymë

Gjindemi ne ULPIANË afer ambullantes
AGJENCIONI LIRZA JU MIRPRET.
selami.murturi@gmail.com
+383(45) 57 88 47
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim