Banese ne Lakrishte kati i pare

Shitet nga: Patundshmeri 03 Gsh 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

66 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Banese ne shitje ne Lakrishte (rruga Bill Klinton) ne katin e I-re
Eshte e pershtatshme per biznes (zyre, ordinance, ...)
Ka dy hapsira dhe korridor, kuzhine, banjo

Çmimi 1200 euro per m2 pra, gjithsej 66000 euro

Patundshmeri
tel kontaktues: 045 878 777

Per te gjitha oferta tona shenoni numrin tone te telefonit 045 878 777 te fusha "Çfarë kërkon?"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim