Banese ne MAT me 70m2 afer rruges B 400m

Shitet nga: Patundshmeri 03 Gsh 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Banese e re ne MAT ndertimi plotesisht me standarde dhe me leje ndertimi
Afer kompleksit te Hoxha group dhe te Trgetise
Rruga eshte duke u finalizue nga rruga B deri te banesa
Kati i 8-te
Ka dy lifta dhe hapsire te mire publike si shkallet, koridoret, ...
Ka sallon me kuzhine, dy dhoma te fjetjes, banjo, ballkon
Shiqimi i mire kah jug-perendimi (kah Veterniku dhe kah qyteti)

Çmimi 45000 euro

Patundshmeri
tel kontaktues: 045 878 777

Per te gjitha oferta tona shenoni numrin tone te telefonit 045 878 777 te fusha "Çfarë kërkon?"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim