Banese ne Prishtine

Shitet nga: xhevdet hasani 07 Shk 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 47 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Prishtin afër shkollës Gjergj Fishta. Banesa ka 47 metra katror dhe gjendet në katin e 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim