Banese ne Prishtine

Shitet nga: Burhan Misini 08 Shk 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 42 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesën në Prishtinë në lagjen Ulpiana (ndërmjet AAK dhe Aztech). Banesa gjindet në katin e dytë .E rregulluar me letra me pronarin shqipëtar. Madhësia e saj është 42m² me dy ballkona dhe bodrum.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim