Banese ne Prishtine

Shitet nga: xhevdet hasani 08 Shk 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 47 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në Prishtin after shkollës Gjergj Fishta.Banesa ka 47 metra katror dhe gjendet në katin e katërt (4).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim