Banese ne Prishtine

Shitet nga: banesa 17 Shk 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 87 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka 3 dhoma gjumi,sallonin,kushinen,banjon ballkonin eshte ne katin e tret dhe ka leje ndertimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim