Banese ne Prishtine

Shitet nga: xhevdet hasani 22 Shk 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 47 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Prishtin afer shkolles Gjergj Fishta.Banesa ka kuzhin me sallon,nje dhom gjumi,banjo,ballkon.Banesa ka 47metra katror dhe gjendet ne katin e 4
Per me shum informata na kontaktoni ne numrin:044926067 ose ne viber ne te njejtin numer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim