Banese ne Prishtine

Shitet nga: banes 23 Shk 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
shes banesen ne prishtine rr bajram kelmendi kati i trete dhe kati i katert banesa posedon kuzhin me sallon dhe tri dhoma gjumi banjo koridor si dhe balkon perpara,ndertesa ka hapsir per parking dhe nderteses i bjen dieli tan diten ndertesa i ka vetem pes banesa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim