Banese ne Prishtine

Shitet nga: Gezim 25 Shk 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 67 m2
Komuna: Prishtinë
shesim dhe japim banesa me qira ne lagjen e spitalit ka 2 dhoma gjumi shallon kuzhinen dhe ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim