Banese ne Prishtine

Shitet nga: Besim 28 Shk 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne lagjen e spitalit , afer shkolles "Pavarsia ", ka afer qerdhen dhe shtepin e shendetit .eshte ne katin 7 ka 1 kat permbi , ka liftin i cili punon me kartel, Banesa eshte 84m2 ka 2 dhoma gjumi ,sallon&kuzhin , banjo dhe ballkon . Qmimi osht 550e per m2 . Per me shum info .044155776 Besimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim