Banese ne Prishtine

Shitet nga: Islam 17 Mar 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 52 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 2 dhomeshe ne qender te Prishtines, Kompleks Avalla (prapa KEK-ut). Banesa ka dhome qendrimi ditor, kuzhine ndaras nga dhoma, dhome gjumi/femijeve, banjo, ballkon! Eshte ne katin e trete. Ndertim i vjeter. Banesa nuk ka konteste gjyqesore as/dhe pronesore. Nuk eshte ne hipoteke. Cmimi per m2 eshte 2000€ (i negociueshem). Per informata te detajuara kontakti pas 19 prill 2015 ne nr +37744177818 ndersa per informata te pergjithshme kontakti ne nr +37744380529.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim