Banese ne Prishtine

Shitet nga: xhevdet hasani 17 Mar 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 47 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Prishtin afer shkolles Gjergj Fishta.
Banesa ka kete renditje:
Kuzhin me sallon
Nje dhom gjumi
Banjo
Ballkon
Banesa ka gjithsej 47m2 dhe gjendet ne katin e 4.
Per me shum na kontaktoni ne numrin 044926067.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim