Banese ne Prishtine

Shitet nga: Xhevdet Hasani 23 Mar 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në Prishtin afër shkolles Gjergj Fishta.Banesa ka kêtē rënditje:
Një dhomë gjumi
Banjo
Ballkon.
Banesa gjithsej ka 47m2 dhe gjendet në katin e katërt (4).
Për më shum na kontaktoni në numrin 044926067
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim