Banese ne Prishtine

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Supernova 13 Pri 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Objekti i gatshem per banim gjindet ne Lagjen Tophane ne rrugen kryesore zeroKM nga qendra e qytetit.
Objekti eshte i ndertuar super kualitativ qe perbehet 100% me produkte Europiane.
Per me teper, dritaret jane prodhim gjerman, qe perbehen nga tre xhama ku xhami i brendshem dhe i jashtem jane mbrojtes per temperaturat kurse xhami i mesem eshte akustik ne menyre qe banoret te kene qendrim te rehatshem duke menjanuar zerat qe vine nga ambieti i jashtem.
Dyert jane Gjermane CPL. Laminati eshte Zvicerran i brendit te mirenjohur KronoSwiss i trashesise 12mm klasa 33. Ndersa banjot, baterite jane te brendit gjerman Hansgrohe, pllakat te brendit Italian Porcelanosa, sanitaria e brendit me te mire Turk (VitrA) dhe sistemi i ujit i brendit Gjerman TECE.

Vlene te theksohet qe:

- Objekti posedon leje urbanistike nga Komuna e Prishtines
- Objekti ka rezervuar te ujit ne sasi prej 20.000 litra uje qe dmth do te kete 24ore uje pa nderpreje
- Ashensori dhe Ndricimi ne koridore do te jene ne funksion 24 ore, ku ne rast te ikjes se energjise elektrike, gjeneratori automatik aktivizohet
- Shkallet dhe korridoret jane te pajisura me sistem kunder zjarrit dhe dyert nga shkallet per ne banesa jane te rezistueshme ndaj zjarrit
- Ngrohja e banesave eshte e mundshme ne tri menyra; pelet, rryme dhe ngrohje e qytetit.
- Cdo banese ne objekt posedon tymtarin (oxhakun) e vet.
- Objekti posedon 2 kate nen toke qe jane te destinuara per parkingje.
- Casja ne parkingje behet permes liftit te veturav dhe gjithashtu permes rampes standarde.

Numri kontaktues: 044 651 147
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim