Banese ne Prishtine

Shitet nga: sami 10 Gsh 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: golem-shqiperi
Sipërfaqe: 66 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shes banesen buze detit ne Golem. Banesa ka 66 m2, ne katin e pare, komplet me orendi dhe me klimatizim. Ka oborr te gjelberuar me parking dhe bazen. Kompleksi eshte I rrethuar me roje 24 ore.
Bejme edhe ndrrim me banese, local ose truall ne prishtine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim