Banese ne Prishtine

Shitet nga: Arber Hoxha 30 Gsh 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
shitet banesa ne lagjen"Mati 1" perballe shkolles "Pavaresia". banesa eshte ne gjendje te rregullt, gjendet ne katin e dyte,ka dy dhoma gjumi dhe nje sallon me kuzhine, ka ballkon.
qmimi sipas mareveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim