Banese ne Prishtine

Shitet nga: AKS Agency 31 Mar 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Kalabri (Emshir)
Sipërfaqe: 2 m2
Komuna: Prishtinë
Shiten banesat ne kompleksin banesore" NARTEL" Ne kalabri.
Banesat ndodhen ne katinVII-te, X-te dhe te XIII-te ne siperfaqe prej: kati VII-te-82 m2 , kati i X-te 82.5 m2 dhe 97.7 m 2 .dhe kati i XIII-te102.5 m2.
banesat jane te gatshme per banim.
kompleksi i njekte Llamella B; Banesat: 93.7; 70.0dhe 46.0 m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim