Banese ne Prishtine

Shitet nga: Nexhat Shabani 06 Shk 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 52 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne rrugen "Tring Smajli" afer hotel Siriusit dhe Parkut te Qytetit ne Prishtine. Banesa eshte 52 metra katrore e organizuar si: Nje sallon me kuzhine, nje dhome gjumi, banjo dhe ballkon. Gjendet ne katin e 4, me lift te rregullt dhe dyer elektronike. Prona ka dokumentacion te rrugulluar. Cmimi i negociueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim