Banese ne Prishtine

Shitet nga: gjon 14 Shk 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

83 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: xh. mustafa
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa te santea me 85 m2 neto,
me dokumentacion te rregullt,
pa hipoteke,
pronari i dyte,
posedon tri kthina gjumi,
dy nyje sanitare,
shpajz,
ballkon,
shpajz te perbashket ne kat dhe
depo ne bodrum,
kati i nante,
orjentimi ne lindje,
hyrja ka dy lifta ne funksion.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim