Banese ne Prishtine

Shitet nga: fehmi blakqori 15 Mar 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Rruga ,Qamil Bala , Hrja e 3 te Oxfordi
Sipërfaqe: 45 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne Breg te diellit dhe perbehet prej koridorit, Banjes, Kuzhines,Dhomes , Ballkonit me terase, me Nxemja nga ngrohtorja, e ndertuar nga sektori shoqeror, me flete poseduese...Banesa eshte pran Shkolles ismail Qemali dhe ka parking e hapesire gjelberuese Banesa gjindet ne katin e 8 dhe lifti eshte ne gjendje te rregullt
Cmimi 750 Eeuro per meter dhe bartja e prones behet menjehere me te arritur marreveshja !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim