Banese ne Prishtine

Shitet nga: bedri 19 Mar 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: dragodan
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Risi shitet banesa ne lagja “Areberia”rruga “Eduard Liri” ne Dragodan vetem per 850€ per meter2 banesa eshte ndertim I ri dhe eshte re dhe e mobiluar,dhe ka kuzhine te kompletuar.Banesa ka 70m2 ka1 dhom te ditete1dhom te fjetjes,kuzhine,Shpajz, banjo,dhe nje ballkon dhe eshte ne katin e tret.Te interesuarit luten qe te kontaktojne ne londer pronarin Bedri Duraku:00442076306526/00447813343477ne email bedrilumnijeduraku@hotmail.co.uk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim