Banese ne Prishtine

Shitet nga: Abdullah 17 Shk 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: rruga"Perandori Dioklecian"
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Prishtine ne lagjen Tophane kati i dyte, banesa posedon 2 ballkona ne te dy anet,kuzhine,dhome,sallonin,korridorin dhe banjon poashtu posedon edhe nje podrum.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim