Banese ne Prishtine Shitet ose me QERA

Shitet nga: Fidan 23 Jan 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Arber 1 Qender
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet/Qira ne 'ARBERI 1QENDRA"
Banesa esht ne kat-|||| Dhe ka Ket Renditje
E Mobiluar + tre dhoma - Gjumi Sallon Kuzhin,banjo'tushkabin,terasa
Me nxemje QENDRORE - Banesa Ka afro 100m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim