Banese ne Prishtine urgjent ndrrim me veture

Shitet nga: Diti 13 Sht 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

37 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjia e spitalit
Sipërfaqe: 51 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shesim banesen ne Prishtine ne lagjen e spitalit te celsi point,kati perdhes 51m2,nuk jeni te nvarur as nga shkallet as nga lifti.
Lagje e qete per banim
Qmimi 37mije euro,30mije euro kesh dhe pjesen tjeter marrim kompenzim nje veture.
Dokumentacioni ne emrin tim.

E shes urgjent sepse kam nis nje shtepi
Mob;044813331(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim