Banese ne Prishtine

Shitet nga: Luan 28 Tet 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

105 000 EUR   126 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 110 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne Prishtine, ne lagjen Bregu i Diellit, afer shkolles fillore ' Ismail Qemajli'.
Banesa eshte ne katin e trete (ka ashensor), me siperfaqe 110m2, Ka nje dhome te dites, trapezarine, kuzhine, dy dhoma te fjetjes, dy ballkona, banjo si dhe nje wc tjeter te vogel

Banesa eshte e ndertuar ne vitin 1985.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim