Banese ne Prishtine

Shitet nga: banes 17 Jan 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: bajram kelmendi
Sipërfaqe: 101 m2
Komuna: Prishtinë
shes banesen ne prishtine rr bajram kelmendi kati i trete banesa posedon kuzhin me sallon tri dhoma gjumi banjo koridor si dhe balkon perpara,ndertesa i ka vetem pes kate dhe jan vetem pes banesa nderteses i bjen dieli tan diten ndertesa ka hapsir perpara.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim