Banese ne Prishtine

Shitet nga: ..... 04 Mar 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

215 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 102.83 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa 4 dhomeshe, nje kuzhine e madhe, nje kuzhine e vogel e improvizuar, banesa ka dy hymje, ka dy wc, dhe nje banjo, dy koridora, me pamje veri dhe lindje,banesa eshte ne katin perdhes, (kati pare), ka oborr te rrethuar me gjelbrim 30 vitesh e ruajtur dhe pastert, banesa ka edhe bodrumin e vet,
Ne lagje eshte Viva Fresh, 2 Furra Buke, Mishtore, Laboratore, Minimarkete, Barnatore, Ambullanta, Shkolla Ismail Qemajl, Qendra Tregtare, etj eshte Lagje E Kompletuar ne te gjitha Aspektet, te gjitha jane afer 1 minut ne kembe
Banesa eshte e pa renovuar, eshte ndertim i vjeter,
Jemi pronaret e pare, ne dokumentacion e keni te shkruar qe banesa mundet pa problem te shendrrohet ne lokal afarist, pra edhe shitet ne qmim te Lokalit -
Banesa eshte bash perball Viva Fresh Store ne Bregun e Diellit, mbrapa Qendres Tregtare
Pa ndrrime, pa oferta, veq paret ne dore, ai qe e din ku eshte lokacioni ma i mire ne Prishtine me i pershtatshem per te gjitha e din qka jon banesat e mira dhe Lagjja e Mire
Ju Mirepresim, Faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim