Banese ne Prishtine

Shitet nga: ilir 21 Shk 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

117 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Muhaxher
Sipërfaqe: 119 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shes banes kati dytë në lagjen e Muhaxherve, perball hotel afa ne katin parë me 119m2, ka kuzhin, sallon, tri dhoma gjumi, vece, shpajz, banjo, garazh dhe podrum. Banesa duke u ndertuar dhe ka të gjitha dokumentat ka leje ndertimore. Çmimi 117000euro. Nr. Tel. 044-161.882. Kam edhe viber. Imella. ilir0640@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim