Banese ne Qender te Eulex Prishtinë

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Njomza 17 Mar 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qera Lokacjoni Qender Dy dhoam dhe kuzhina e mobiluar ne persi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim