Banese ne Qender

Shitet nga: Daut 09 Shk 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

67 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Shese banesen ne qënder te Prishtines lagja Dodona ( 20 m nga rruga Agim Ramadani) Banesa ka nje dhome, sallonin , kuzhinen , banjon , koridor dhe nje ballkon . Eshte e mobiluar dhe ka kuzhine moderrne .... Nxemjen e ka te instaluar (radiator) me rryme elektrike. Ka rroleta te brendshme dhe te jashtme alumini. Oferta behets E.malit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim