Banese ne Shitje apo qiradhanje Prishtinë

Shitet nga: Gëzimi 05 Shk 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

33 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 56 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa ka 56 m2 kati i 2 dhe ka : sallon me kuzhin e trepezari, koridor, banjo dhe nji dhomë gjumi. Banesa është e mobiliuar. Objekti gjindet në rrugën "Dëshmorët e Marevcit" te antena e ipkos . Çmimi nga 40,000€ në 33000 € me mobile.Ndërsa me qira 200 €/muaji
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim