Banese ne Tetove

Shitet nga: Sokol Ziberi 11 Shk 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banes ne Tetove .Banesa ka 75 m2 dhe eshte ne vend shume te pershtatshem ( perball Memave afer FSHMN) Banesa gjindet ne katin e 5 ka lift . Cmimi 750 Euro m2
Per info ne tel; 0038970750775
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim