Banese ne Tophane

Shitet nga: Sabri 30 Mar 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banese ne Prishtine, ne topahane perballe shkolles Meto Bajraktari.
Banesa eshte ne katin e tete dhe ka 85 m2. Ka sallon me kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, Depo (shpajz), koridor dhe terrac. Eshte e vendosur ne jug pernedim dhe ka pamje nga qyteti. Banesa ka edhe garazh ne bodrum e cila shitet me banes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim