Banese ne Ulpiane

Shitet nga: Patundshmeri 03 Gsh 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Banese me dy hapsira ne katin e III-te ne Ulipane
Plotesisht e renovuar dhe e gatshme per banim
Eshte e leshuar me qera per 200 euro ne muaj
Ka parking para dhe pas ndertese
Ndertesa eshte e planifikuar dhe me dokumete te rregullta
Pronari eshte shqiptar

Çmimi 60000 euro (fiks 1500 euro per m2)

Patundshmeri
tel kontaktues: 045 878 777

Per te gjitha oferta tona shenoni numrin tone te telefonit 045 878 777 te fusha "Çfarë kërkon?"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim