Banese ne Ulpiane me 90m2

Shitet nga: Patundshmeri 03 Gsh 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Banese ne shitje ne Ulpiane prane soliterave (prane qendres se studenteve)
Banesa ka 90m2
Kati i V
Shiqon kah qyteti (kah soliterat dhe qendra e studenteve) por edeh kah QKU
Ka parking te mire ne oborr
Hapsira rreth nderteses ka planifikim te mire publik. parking, gjelbrim, shtigje te per kembesoret, rruge te gjera per automjetet...

Çmimi 90000 euro (1000 euro per m2)

Patundshmeri
tel kontaktues: 045 878 777

Per te gjitha oferta tona shenoni numrin tone te telefonit 045 878 777 te fusha "Çfarë kërkon?"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim