Banese ne breg te detit Adriatik, afer Durresit

Shitet nga: Mimoza Vokshi 17 Pri 00:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banese e cila ndodhet ne breg te detit, ne nje nga fshatrat turistike ne Qerret te Kavajes . Banesa eshte 95 metra katrore, ne katin e pare te nje godine 3 kateshe dhe me nje kopesht (oborr) privat rreth 150 mettra katrore. Banesa perbehet nga dhoma e ndenjes, kuzhina e gatimit, dy dhoma gjumi, banjo, veranda dhe eshte me dokumenta te rregullta.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim