Banese ne bregdet

Shitet nga: sami 24 Shk 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

570 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne Golem te Shqiperise. Banesa ka 65 m2, ne afersi te detit, e rrethuar me oborr te gjelberuar dhe me bazen. Banesa ka parking dhe ruhet me roje 24 ore. Posedon kuzhine, sallon, banjo, terase dhe gjysme kat per fjetje. Gjendet ne katin e pare.
Bejme edhe nderrim me banese, lokal ose truall ne Prishtine.

nr. kon. 044 182 190 dhe
049 794 176
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim