Banese ne bregu i diellit 2

Shitet nga: Faruk 04 Tet 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Bregu i diellit 2
Sipërfaqe: 63.30 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
Banesa èshtè nè njè Bllok shume komod dhe me gjelbrim per rreth, me parking te mjaftueshem dhe zonè tè qetè. Banesa ka 63.30 m² mè gjithè dokumentacionin pèrkates. Renditja: Sallon, Kuzhinè, Dhoma e fjetjes , Shpajze, banjo dhe ballkon. Qmimi : 60 000 euro , qmimi i negociueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim