Banese ne bregun e diellit 2

Shitet nga: Sedat 06 Shk 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 94 m2
Komuna: Prishtinë
banesa posedon 1sallon 2 dhoma te gjumit 1 kuzhin 1 banjo 2 korridore 2 shpaiza 1 ballkon banesa eshte me nivele 2kateshe posedon dokumentacion te rregullt dhe eshte e privatizur nga agjensioni AKP.perkthimi behet menjihere nga pronari banesa gjindet ne katin e 5te ne lagjen bregu i diellit 2 te banesat e bardha ne prishtine qmimi i arsyeshem.dhe i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim