Banese ne katin e pare (1) afer Komunes se re, n..

Shitet nga: Banes 20 Mar 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Prishtinë
Jap Banesen me Qera afer Komunes se re ne Arberi ish Dragodan.

Banesa gjendet ne katin e 1 dhe ka nje renditje shume te Mire .Vend shume i preferuar i qet!

Per me shume Informata Mund te na kontaktoni ne Nr. 044 294 109
ose ne Viber 004915252124030

Ju Faleminderit !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim