Banese ne kompleksin QAFA 35m2 kati i 10-te e mo..

Shitet nga: Patundshmeri 03 Gsh 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

37 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
Banese ne kompleksin QAFA 35m2 kati i 10-te e mobiluar dhe e leshuar me qera per kohe te gjate me 200 euro per muaj. Cmimi i shitjes eshte 37000 euro

Patundshmeri
tel kontaktues: 045 878 777

Per te gjitha oferta tona shenoni numrin tone te telefonit 045 878 777 te fusha "Çfarë kërkon?"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim