Banese ne lagjen Bregu i Diellit

Shitet nga: gzimi 30 Dhj 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 103 m2
Komuna: Prishtinë
Banes ne shitje ne lagjen Bregu i Diellit #001 Prapa shkolles Fillore "Iliria"

Siperfaqja e baneses eshte 103m2,
Banesa gjendet ne katin e 5 dhe 6 .

Qmimi i Baneses eshte: ( 65.000 ) euro.
Banesa ka kete renditje:
- 1 sallon me kuzhin,
- 3 dhoma gjumi.
- banjo, ballkon, lift.
- nxemje qendrore
Banesa eshte Duplex

Per cdo informate shtese, na kontaktoni:
044957892

gzimi.re@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim