Banese ne lagjen Dardania, te Santea

Shitet nga: bujar makiqi 03 Jan 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagja Dardania, Bl (/1 hyrja 3, nr.28, te Santea
Sipërfaqe: 84 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa ndertim i vjeter, ka parkingun me roje, dy lifta funksional, mirembajtje. Ka tri dhoma , kuzhine, trapezari, dy ballkona , dy banjo dhe koridorin.
nxemje qendrore shume cilesore nga termokosi 24 ore.
Banesa gjendet ne lagjen Dardania , te Santea , me pamje ne drejtim te shkolles fillore Xhemail Mustafa.
Kontaktoni 044 200 198.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim